МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Відпочинок та реабілітація в Білій Церкві

пикник и реабилитация наркомании

На передодні травневих свят, керівництво реабілітаційного центру " Мій Вибір" разом з працівниками компанії Coca-Cola Beverages Ukraine в Білій Церкві організували для учасників програми лікування алкоголізму та наркоманії організували виїзд який присвятили прибиранню місцевих парків та пляжів. 

Після прибирання та наведення порядку та чистоти одужуючі залежні отримали подяку в вигляді відпочинку на природі великою та дружньою компанією.

Пікнік - це чудовий засіб розслабитися та отримати задоволення від спілкування в неформальній обстановці. Прогулянка по парку, чудові пейзажі околиць та приготування шашлика, сприяли чудовому настрою одужуючих залежних.

Учасники програми ресоціалізаціі , котрі знаходились в оточенні співробітників центра реабілітації "Мій Вибір" отримали унікальний шанс обговорити свої нагальні проблеми наодинці з фахівцями. А представники компанії Coca-Cola Beverages Ukraine в Білій Церкві не тільки обговорили свою участь в процесі реабілітації та плани на майбутнє, але й розбавили спілкування веселими історіями та жартами. Кожен одужуючий відчув себе щасливою людиною та зміг побачити велику різницю між своїм минулим та теперішнім.

Виїзні прогулянки благотворно впливають на відновлення психологічного та фізичного стану організма. Під час такого відпочинку участники програми лікування алкоголізму та наркоманії відчувають себе нормативними членами суспільства. Подібні заходи змінюють відношення до процесу відновлення і людина починає самостійно скеровувати свої думки та бажання в потрібне русло. Це дає можливість вірно сформулювати правильні життєві пріоритети . Котрі помагають протидіяти своїй залежності. 

Лікування алкоголізму та наркоманії повинно бути різнобарвним та цікавим , для того, щоб кожний залежний не відчував себе притисненим у свободі. 
 
Керівництво анонімного центра реабілітації "Мій Вибір" в місті Біла Церква застосовує в роботі з одужуючими залежними нестандартні методики, котрі ефективно впливають на повноцінне відновлення всіх життєво необхідних функцій організму.
 
Заходи на природі - це один із способів , який дозволяє одужуючим залежним відпочити в дружньому колі без вживання психостимуляторів.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: