МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Літній відпочинок під час реабілітації в Києві

летний отдых во время реабилитации в Киеве

Повноцінний відпочинок і активне проведення часу під час реабілітації дозволяють домогтися ефективного результату лікування. Розважальні заходи в сукупності з основною діючою програмою вносять різноманітність у повсякденний режим видужуючих і благотворно впливають на відновлення в цілому. 

На цьому тижні учасники програм реабілітації та ресоціалізації з Київського центру «Мій Вибір» провели дозвілля на природі.

Співробітники Міжрегіональної громадської організації «Центр здорового життя «Мій Вибір» організували для видужуючих пікнік в честь довгоочікуваного літа.

Теплий день, спів пташок, запах свіжоскошеної трави і охолоджуюча тінь від зелених дерев - зробили відпочинок за межами Київського реабілітаційного центру приємним і комфортним.

Видужуючих залежні брали участь у підготовці обіду на природі та проявляли свої позитивні якості.

Взаємодопомога, розуміння, турбота про ближнього, вдячність та чуйність – це набуті риси характеру, якими тепер володіє кожен учасник програми лікування алкоголізму і лікування наркоманії в Києві. Співробітники реабілітаційного центру «Мій Вибір» у Києві та Київській області докладають всі зусилля для того, щоб прищепити видужуючим правила поведінки в суспільстві і викорінити колишні життєві установки. 

Дружній відпочинок на природі приніс не тільки гарний настрій, але і свої лікувальні плоди в життя кожного учасника пікніка з Київського реабілітаційного центру «Мій Вибір». Видужуючі залежні побачили і відчули різницю між справжнім, веселим відпочинком і тим, яким він був на момент уживання психоактивних речовин (ПАР). Ніякі алкогольні та наркотичні речовини не зможуть замінити смак справжнього щастя від того, що ти дихаєш і живеш в оточенні краси, на яку раніше не звертав уваги. 

Відпочинок на природі використовується в програмі лікування реабілітаційних центрів «Мій Вибір» в Україні як один з дієвих інструментів, що впливають на психологічний лад видужуючого.

Спілкування в нестандартній обстановці дозволяє відкривати нові грані в підсвідомості учасників програми реабілітації і виводити на відверті розмови, щодо особистих моментів, які видужуючий приховував. До того ж виїзні прогулянки покращують фізичне самопочуття і роблять сон видужуючого більш міцним, що важливо для ефективного одужання.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: