МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

ГО «Мій Вибір» щотижня проводить інформування населення міста Біла Церква

ГО «Мій Вибір» щотижня проводить інформування населення міста Біла Церква

У рамках нашої профілактичної діяльності ГО «Мій Вибір» щотижня проводить інформування населення міста Біла Церква, стосовно проблеми та наслідків залежності. На сьогоднішній день вживання та залежність від речовин є вкрай актуальною проблемою!
Наркоепідемія - саме так можна називати ,те що зараз відбувається в нашій країні.Наркотик «молодшає»,є випадки коли підлітки починають вживати легкі наркотики вже у початкових классах .Наркотичні речовини вже давно можна купити любому бажаючому через інтернет.
На фасадах бідівель нашого міста балончиком з фарбою пишуть нарко-адреси (телеграмканали) за якими підлітки та молодь здійснюють покупки ,відправляють на банківську карту кошти , та отримують адресу(геолокацію) місце за яким можна забрати синтетичну речовину.
В основному на чорному ринку збуту наркотичних речовин є так звані «солі» та «спайси» .Це хімічні речовини які в прямому сенсі слова просто «плавлять» мозок людини що вживає їх. Клітини головного мозгу починають відмирати,відбуваються незворотні процесси,людина починає деградувати та розвиваються психічні розлади.
Навіть одного разу вживання достатньо для того ,щоб у людини зявилася залежність.У кожної людини різний організм,трапляються випадки коли одного разу достатньо доя того ,щоб людина назавжди лишилася ясного розуму.
Гірше усього те ,що дані синтетичні речовини на сьогодняшній день не повністю дослідженні, тому часто залежні люди просто помирають від передозування,адже не розраховують з дозуванням цих наркотичних речовин.
Наше гасло «Зупинимо проблему залежності нашого міста разом!». Тільки обєднуючись ,спільними ідеями та зусиллями наша діяльність буде еффективною. Діяльність ГО «Мій Вибір» напряму показує, що вихід є.Про це свідчать залежні люди ,які пройшли соціальну адаптацію.Ці люди відновили стосунки з сім‘ями,рідними і близькими ,вони реалізовують себе в новому житті без наркотиків та алкоголю, ставлять цілі та досягають успіхів з кожним тверезим днем!!!
Висловлюємо подяку усім хто приєднується до нашої діяльності! Для нас важлива Ваша підтримка!
Центр психо-соціальної адаптації
«Мій Вибір»
Кваліфікована допомога алко- та нарко- залежним людям та їх рідним.
Безкоштовні консультації за ном.тел.:
097-802-34-94
099-086-42-52
Сайт:
moi-vybor.com.ua
Зупинимо проблему залежності нашого міста разом!
Здоровий спосіб життя-це «Мій Вибір».
#лікування_наркоманії
#лікування_алкоголізму
#тверезість
#Miy_Vubir
#Moy_Vubor
#РЦ_Мой_Выбор
#Реабилитационный_центр_Мой_Выбор
#ГО_Мій_Вибір
#зупинимо_проблему_залежності_нашої_країни_разом
#Мій_Вибір
#Мой_Вибор
#допомога_алко_нарко_залежним
https://www.facebook.com/moivyborcomua/posts/2379021765724823

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: