МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Духовний розвиток і лікування наркоманії в Києві

Духовное развитие и лечение наркомании в Киеве

Вчора видужуючі залежні з Київського центру реабілітації «Мій Вибір» відвідали церковне служіння, яке проходило у палаці спорту.

Присутність учасників програм лікування алкоголізму і наркоманії на подібних заходах є позитивною тенденцією для розвитку духовної складової. 

Національна молитва за Україну зібрала величезну кількість киян і гостей з різних міст країни в Київському палаці спорту. Під час служіння видужуючі залежні відчули внутрішній спокій і умиротворення. Кожен з присутніх задумався над справжнім значенням сили віри і молитви, як значимих компонентів процесу одужання.

Перебуваючи в присутності людей, чиї серця відкриті і наповнені любов'ю, учасники програми реабілітації з Київського анонімного центру «Мій Вибір» подивилися на себе зовсім інакше. Кожен з видужуючих переконався в тому, що віра у вищі сили – це запорука не тільки тверезості, але і в першу чергу щасливого життя. 

Серед присутніх у залі були люди абсолютно різного віку і соціального статусу, але всіх об'єднувала спільна мета – молитва за процвітання України.

Видужуючих залежні не залишилися осторонь і взяли участь у національній молитві за країну.

Це рішення було прийнято від чистого серця й щирої віри в благоустрій в Україні. Учасники програми лікування алкоголізму і лікування наркоманії в Києві вперше свідомо пішли на допомогу іншим людям. Підтримка в молитві і безпосередня участь у зборах у Київському палаці спорту – це величезний крок у потрібному напрямку до подальшої тверезості. 

Духовна складова – це міцна підстава, яка дає змогу протистояти будь-яким труднощам подальшого життя.

Програма лікування алкоголізму і наркоманії в анонімному центрі реабілітації «Мій Вибір» у Києві побудована таким чином, щоб охопити всі сфери життя.

Це дозволяє видужуючому залежному, після завершення курсу лікування, реалізувати свій потенціал, не вдаючись до психоактивних речовин і уникнути зриву.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: