МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Боротьба з наркоманією та реабілітація в Києві

борьба с наркоманией

 

Видужуючі залежні з Київського центру реабілітації «Мій Вибір» зустріли початок весни з відзначення Міжнародного дня боротьби з наркоманією. 

Учасники програми лікування алкоголізму і лікування наркоманії пройшли важкий життєвий шлях, пов'язаний з вживанням психоактивних речовин і не бажають повертатися до минулого. 

Наркотичне сп'яніння дає ілюзію щасливого життя, яка з часом зникає і перетворюється у кошмар. Наркотик штовхає людину на необдумані вчинки не тільки по відношенню до інших людей, але в першу чергу до самого себе. 

У Міжнародний день боротьби з наркоманією учасники програми реабілітації і ресоціалізації висловили подяку керівництву «Центра здорового життя «Мій Вибір» за нове життя без вживання наркотичних речовин! 

Курс реабілітації дозволив кожному з них забути про нескінченні ломки, пекельної болі, почуття страху і параної. На сьогоднішній день видужуючі залежні ведуть активний, здоровий спосіб життя і з задоволенням беруть участь у протинаркотичних заходів та пропаганди ЗСЖ. Кожен з них бере позитивний приклад з фахівців реабілітаційного центру «Мій Вибір», котрі проводять профілактику алкоголізму і наркоманії у Києві та інших містах України. 

Щире бажання допомогти людям, хто потребує допомоги, і які так само як вони мають шанс позбутися від своїх страждань – це відмінний інструмент для реалізації власного потенціалу після завершення курсу лікування. 

Співробітники реабілітаційного центру «Мій Вибір» забезпечують не тільки якісне і ефективне лікування алкоголізму, лікування наркоманії у Києві, але і дають основу для того, щоб людина змогла знайти себе у тверезості і відбутися як особистість.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: