м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Реабілітаційний центр для наркозалежних

Лікування залежностей в Сквирі

Ефективне лікування залежностей у приватному реабілітаційному центрі з фокусом на анонімність та індивідуальному підході до кожного клієнта.
093 326 41 16

Україна - це країна яка славиться добрими людьми, народними традиціями і красивими мальовничими місцями. На території країни багато заповідників, музеїв і історичних місць. У Київській області розташоване одне з найцікавіших міст країни. Сквира має багату історію, насичену подіями. Це невелике місто виходило з під протекторату Речі Посполитої і татарських загарбників, мав Магдебурзьке право і виріс з укріпленого форту з населенням в декілька сотень чоловік до районного центру.

Проте вислизнути від оков залежності жителям Сквири самостійно ніяк не вдається. Громадська організація “Пальміра Рехаб” виступає за те, щоб нація не вироджувалася і процвітала. І заради цього процвітання, маючи багаторічний досвід роботи у сфері лікування алкоголізму і лікування наркоманії, організація сприяє жителям міста у боротьбі із залежністю.

Лікування наркоманії і алкоголізму в Сквирі

Лікування алкоголізму в Сквирі

На території Київської області існують різні наркологічні центри, в яких здійснюється лікування алкоголізму. Лікування алкоголізму - це важкий процес, який зачіпає не лише хворого але і його рідних. Родичі алкоголіка часто припускаються помилки, закриваючи очі на проблему і потураючи його примхам. Созависимая любов до хворого призводить до розладу психіки, проблемам на роботі і заважає нормально жити. Алкоголік рідко визнає, що має проблеми, а близькі люди бояться говорити про те, що відбувається в сім’ї.

В реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” в Сквирі, консультанти по хімічній залежності проводять групове зайняття для родичів залежних людей. Досвідчені фахівці розповідають про проблему, методах боротьби з алкоголізмом і допомагають созависимым родичам впоратися зі своїм емоційним станом. Допомога фахівців дає можливість правильно оцінити проблему алкоголізму в сім’ї і прийняти допомогу професіоналів.

Лікування наркоманії в Сквирі

Наркоманія викликає психологічну залежність від наркотика. Самостійні спроби зав’язати, прокапки і кодування можуть забезпечити лише тимчасову стриманість, яка рано чи пізно закінчиться рецидивом. Лікування наркоманії повинне проходити під спостереженням фахівців, які зможуть своєчасно надати психологічну допомогу і виключити спроби зриву. Неврівноваженість, депресія, замкнутість і інше - це первинний стан, в якому тривалий час знаходиться видужуючий залежний. Регулярне спілкування з психологом і робота з внутрішніми процесами допоможуть відновити нормальний стан і набути емоційної стабільності. В реабілітації наркоманії важливо дотримуватися програми лікування і тоді кінцевий результат принесе довгождану тверезість.

Реабілітаційний центр “Пальміра Рехаб” в Сквирі

Лікування алкоголізму, наркоманії і игромании за програмою “12 кроків” найбільш ефективний метод лікування залежності. Про це свідчить загальна кількість людей, які впоралися зі своєю залежністю і зберегли тверезість після завершення курсу реабілітації. У реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” в Сквирі програма лікування грунтована саме на програмі АН. Використовується адресний підхід, суть якого полягає в тому, що робота з кожним клієнтом проводиться залежно від віку, терміну вживання і ходу перебігу хвороби.

Під час реабілітації до видужуючих залежних приїжджають спікери, які діляться успіхом свого одужання. Рекомендації і підтримка тих, хто тривалий час знаходиться в тверезості - це відмінний стимул для учасників програми лікування алкоголізму і наркоманії. Досвід наставників допомагає побороти лінь, апатію і надає упевненості у власних силах. Віра в себе міняє внутрішній стан видужуючого залежного і підштовхує до подолання різних бар’єрів на шляху до тверезості.

Наявко Святослав Ігорович
Автор: Наявко Святослав Ігорович Психолог | Аддиктолог Дата: 30-01-2020