м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Реабілітаційний центр для наркозалежних

Лікування в Києві та області

Комплексне лікування наркоманії у Києві та області. Ми пропонуємо індивідуальний підхід та конфіденційну підтримку для вашого одужання.
093 326 41 16

На сьогодні наркології Києва і Київської області не в змозі надати допомогу усім, хто страждає алкоголізмом і наркоманією. Кількість стаціонарних місць обмежена, кошти, що виділяються, на лікування мінімальні і тому після зняття абстинентного синдрому, залежного виписують з лікарні. Короткочасне утримання від наркотика і зняття ломки відтягує неминуче, а саме - повернення в систематичне вживання психоактивних речовин . Тільки повний курс лікування алкоголізму або лікування наркоманії на території реабілітаційного центру допоможе залежній людині почати нове тверезе життя.

Лікування наркоманії і алкоголізму в Києві і Київській області

Лікування алкоголізму в Києві і Київській області

На території України розташована безліч приватних кабінетів наркологів, наркологічних диспансерів і клінік, де можуть прокапати, закодувати, загіпнотизувати та зробити інші послуги боротьби з алкоголізмом і наркоманією. Усі ці способи впливу не принесуть довгострокового результату і людина рано чи пізно повернеться до алкоголю і наркотиків. Нині існує лише один надійний спосіб позбавлення від алкоголізму і наркоманії - це лікування в центрі реабілітації. Програма лікування в реабілітаційному центрі забезпечить залежному повноцінне відновлення організму, а кваліфіковані фахівці допоможуть закріпити результат.

Лікування наркоманії в Києві і Київській області

У Києві і Київській області великий попит мають спеціальні групи для залежних на основі програм, які розроблені для того, щоб залежний поступово почав знижувати дозу і самостійно вийшов з систематичного вживання наркотичних речовин і алкоголю. Але як показує практика, це помилка і лише одиниці залежних, відвідуючих подібні групи, перемагають свою хворобу. Велика частина відвідувачів приходить на зайняття для того, щоб заспокоїти родичів або знайти собі подібних.

Відвідування більшості груп для залежних багато коштує. Вартість зайняття значно висока і кінцевий результат не виправдовує свою ціну тому що людина після ремісії продовжує вживати алкоголь і наркотики. У Київському реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” проходить безкоштовна відкрита група для залежних, де людина може визнати своє безсилля над своєю звичкою і отримати кваліфіковану допомогу від професіоналів. Спілкування в колі людей, які пройшли програму лікування або проходять курс реабілітації, - це відмінний стимул для того, щоб алкоголік і наркоман побачив результат одужання.

Відвідування відкритої групи для залежних - це відмінна мотивація для того, щоб пройти програму лікування алкоголізму і наркоманії. Безкоштовна консультація фахівців в області хімічної залежності допоможе Вам або вашим родичам отримати відповідь на усі питання, що хвилюють.

Реабілітаційний центр “Пальміра Рехаб” в Києві і Київській області

У столиці України поширення алкоголізму і наркоманії щодня охоплює велику кількість українців. Будь-який киянин може зіткнутися з проблемою хімічної залежності незалежно від віку і соціального статусу.

Співробітники реабілітаційного центру “Пальміра Рехаб” в місті Київ надають допомогу залежним людям, застосовуючи у своїй роботі індивідуальний підхід до кожного клієнта, з урахуванням фізичних і психологічний особливостей.

Одужання у Київському реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” грунтоване на 12-кроковій програмі, яка сприяє відновленню особи в цілому. В процесі лікування алкоголізму і наркоманії упор йде на чотири життєві сфери: духовну, біологічну, соціальну і фізичну. Комплексний підхід і цілодобове спостереження фахівців з хімічної залежності забезпечують якісне і ефективне одужання кожному учаснику програми реабілітації.

Кваліфікований персонал упродовж декількох років надає якісне лікування алкоголізму і наркоманії в Києві і інших містах України. Багато випускників реабілітаційного центру “Пальміра Рехаб” змогли перемогти свою залежність і зберегти тверезість.

Наявко Святослав Ігорович
Автор: Наявко Святослав Ігорович Психолог | Аддиктолог Дата: 30-01-2020