м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Реабілітаційний центр для наркозалежних

Лікування наркоманії і алкоголізму в Івано-Франківську

У нашому реабілітаційному центрі ми надаємо підтримку та спеціалізоване лікування, спрямоване на відновлення вашого фізичного і психологічного здоров'я.
093 326 41 16

Проблема алкогольної і наркотичної залежності за останні роки стає серйозною загрозою для жителів України. У Івано-Франківській області з хімічною залежністю знайомий кожен п’ятий житель. І безліч сімей щодня страждають від наслідків вживання алкоголізму і наркоманії. Созалежні родичі наркомана звертаються за допомогою в наркологічні диспансери, в приватні клініки, до наркологів і психологів, для того, щоб знайти вихід з проблеми і врятувати життя близької людини.

Лікування наркоманії і алкоголізму в Івано-Франківську

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

За останній рік в Івано-Франківську значно збільшився відсоток людей, які страждають алкоголізмом. На обліку в наркологічних установах івано-франківської області знаходиться велика кількість людей у віці від 20 до 40 років, які щодня вживають спиртосодержащие напої. Працездатне населення гробило своє життя і не замислюється про страшні наслідки, які негативно позначаться на майбутньому української нації. Відвертання алкоголізму - це шанс виправити ситуацію, що склалася, і повернути людині здоровий глузд.

Симптоми алкогольної залежності помітні неозброєним поглядом, якщо вчасно звернути на них увагу, можна уникнути розвиток хвороби. У реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” консультанти по боротьбі з алкогольною залежністю цілодобово надають допомогу не лише залежним людям, але і їх близьким. Безкоштовна консультація по телефону і підтримка созалежних родичів в скрутну хвилину - це важливий етап для повноцінного лікування алкогольної залежності.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську

Співробітники центру реабілітації “Пальміра Рехаб” в Івано-Франківську працюють з людьми, що страждають від наркотичної залежності. Курс лікування наркоманії грунтований на “12-кроковій” програмі, яка позитивно впливає на фізичний і психологічний стан видужуючого залежного. Індивідуальний підбір лікування і коригування програми під кожного клієнта - це важливий інструмент для відвертання можливого зриву.

Щоденне зайняття з психотерапевтами, психологами, арт-терапевтами та іншими фахівцями допомагає залежній людині переосмислити своє життя і залишити вживання наркотика у минулому. Кваліфікований персонал, комфортні умови проживання і ефективна програма лікування наркоманії - усе це дає можливість отримати тверезість і розкрити свій внутрішній потенціал без вживання наркотиків.

Реабілітаційний центр “Пальміра Рехаб” в Івано-Франківську

Ефективне лікування алкоголізму і лікування наркоманії існує! Програма лікування в Івано-Франківському центрі реабілітації “Пальміра Рехаб” - це повноцінна і кваліфікована допомога досвідчених фахівців, які докладають усі зусилля для того, щоб залежна людина отримала свободу від алкоголю і наркотиків. Робота із залежними грунтована на одужанні по усім життєвим сферам, які в процесі систематичного вживання значно постраждали. Комплексне лікування і бажання змінити своє життя - ось головні інструменти у боротьбі з алкоголізмом і наркоманією.

Наявко Святослав Ігорович
Автор: Наявко Святослав Ігорович Психолог | Аддиктолог Дата: 30-01-2020