м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Реабілітаційний центр для наркозалежних

Лікування залежностей у Житомирі

Лікування залежностей в Житомирі. Наша програма базується на сучасних методиках та підтримці, щоб допомогти вам повернути контроль над життям
093 326 41 16

У Житомирі оборот алкоголю і наркотиків збільшується за рахунок попиту серед осіб у віці від 16 до 45 років. Відсутність належного контролю з боку міської влади і нестача знань про шкоду психотропних речовин призводить до жахливої статистики, яка росте з кожним роком. Проблема алкоголізму і наркоманії руйнує життя молодих людей і позбавляє їх можливості внести свій внесок у розвиток України. Нереалізовані мрії, зламані долі, висока смертність - говорить про те, що необхідно в терміновому порядку застосовувати заходи по усуненню і відвертанню алкоголізму і наркоманії в усій країні.

Лікування наркоманії і алкоголізму у Житомирі

Лікування алкоголізму у Житомирі

На початку лікування алкогольної залежності необхідно провести детоксикацію організму і поліпшити фізичний стан хворого. Одужання залежного залежить не лише від терміну і кількості вживаного алкоголю, але і від місця, де хворий буде лікуватися. Короткострокові програми в медичних установах, які орієнтовані тільки на фізичне здоров’я пацієнта, не позбавлять залежного від проблеми алкоголізму.

Алкогольна залежність зароджується в голові і вимагає особливої уваги фахівців з хімічної залежності. У реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” у Житомирі програма лікування включає відновлення біологічної, психологічної, духовної і соціальної сфери. Видужуючий залежний змінює своє відношення до життя і позбавляється від нав’язливої ідеї вживати алкоголь.

Лікування наркоманії у Житомирі

Наркотична залежність зароджується навіть після першого прийому психоактивної речовини. Наркоман занадто швидко звикає до стану ейфорії і з кожним днем збільшує дозу наркотика. Лікування наркотичної залежності - це тривалий процес, що вимагає психологічної дії на підсвідомість наркомана. Перш ніж позбавитися від своєї звички, залежна людина повинна визнати, що наркотик повністю контролює його життя і прийняти сторонню допомогу. Відмова від вживання і курс реабілітації в спеціальному наркологічному центрі дадуть наркоману можливість впоратися зі своєю залежністю.

Реабілітаційний центр “Пальміра Рехаб” у Житомирі

Алкоголізм і наркоманія дарують людині уявні почуття радості і насолоди в обмін на це крадуть здоров’я і життя. Наркотичне і алкогольне сп’яніння призводить до проблем у сім’ї, змушує людину порушувати закон і позбавляє свободи дій. Такі почуття як доброта, чуйність, милосердя залишаються глибоко в підсвідомості і замінюються грубістю, безсердечністю і жорстокістю.

Програма лікування алкоголізму і наркоманії у Житомирьскому реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” включає роботу з почуттями видужуючого залежного. Учасники програми реабілітації вчаться контролювати свій емоційний стан, спілкуватися один з одним і знаходити спільну мову з консультантами центру. Робота над собою і боротьба з внутрішніми протиріччями - це відмінний інструмент, який надає сил і бажання набути перемоги над алкоголізмом і наркоманією.

Наявко Святослав Ігорович
Автор: Наявко Святослав Ігорович Психолог | Аддиктолог Дата: 30-01-2020