м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Реабілітаційний центр для наркозалежних

Лікування наркоманії і алкоголізму у Львові

В Львові ми надаємо індивідуальну та конфіденційну допомогу для лікування залежностей, допомагаючи нашим клієнтам знайти новий шлях до здорового та щасливого життя.
093 326 41 16

У Львові і Львівській області в реабілітаційних центрах “Пальміра Рехаб” надають допомогу людям, які страждають від алкоголізму і наркоманії. Окрім анонімного лікування на території центру відкрита група для родичів залежних, які не знають, як правильно поводитися з близьким алкоголіком або наркоманом. Цілодобова безкоштовна консультація по телефону, виїзд додому, професійна мотивація на проходження реабілітації і ефективне лікування за індивідуальною програмою - усе це в сукупності забезпечує позитивний і стійкий результат тверезості. У Львівському реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” курс реабілітації і ресоціалізації включає усе необхідне, для того, щоб видужуючий залежний навчився самостійно жити без вживання алкоголю і наркотиків.

Лікування наркоманії і алкоголізму у Львові

Лікування алкоголізму у Львові

Алкоголь - це отрута, яка проникає в усі клітини людського організму, краде здоров’я, руйнує сім’ї, розтоптує і забирає життя. Алкогольна залежність не проходить самостійно і вимагає серйозного втручання фахівців для повноцінного її усунення. Алкоголіки мають шанс позбавитися від своєї хвороби тільки у разі повного курсу лікування, який буде грунтований не лише на поліпшенні фізичного стану, але і відновленні психіки. У своїй роботі з видужуючими залежними фахівці Львівського центру реабілітації “Пальміра Рехаб” використовують тільки перевірені і ефективні способи лікування. Програма лікування алкоголізму розроблена з урахуванням досвіду невдалих спроб і скоректована так, щоб запобігти рецидиву в майбутньому.

Лікування наркоманії у Львові

Профілактика рецидиву в лікуванні наркоманії - це одно з важливих ланок в програмі одужання. Зрив - це повернення у вживання після ремісії. Музика, людина, запах, місце, місто та багато інших речей, пов’язаних з періодом систематичного вживання психотропних речовин, може викликати в голові залежної людини тригер, який знов підштовхне до алкоголю і наркотиків. І у разі рецидиву багато людей опускають руки і повертаються до своєї звички.

У реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” у Львові програма лікування наркозалежності включає роботу над “ помилками”. З учасниками програми реабілітації “Пальміра Рехаб” працюють кваліфіковані психологи, які допомагають залежному виявити причину зриву і на підсвідомому рівні викоренити джерело страхів і звичок, що провокують рецидив.

Реабілітаційний центр “Пальміра Рехаб” у Львові

Співробітники Львівського реабілітаційного центру “Пальміра Рехаб” проводять профілактичні заходи, спрямовані на пропаганду ЗОЖ. Консультанти по хімічній залежності виступають в загальноосвітніх установах з докладами про жахливу шкоду наркотиків і алкоголю. Видужуючі залежні з центру реабілітації “Пальміра Рехаб” регулярно приймають участь у спортивних змаганнях по футболу, бігу та волейболу.

Культурно-масові заходи залучають видужуючих залежних до здорового способу життя і сприяють соціальній адаптації в суспільстві. Випускники програми лікування алкоголізму і лікування наркоманії у Львові починають правильно використовувати свою тверезість: вступають до університетів, влаштовуються на роботу, створюють сім’ї і із задоволенням ведуть здоровий спосіб життя.

Наявко Святослав Ігорович
Автор: Наявко Святослав Ігорович Психолог | Аддиктолог Дата: 30-01-2020