м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Реабілітаційний центр для наркозалежних

Лікування у реабілітаційному центрі

Наший реабілітаційний центр пропонує індивідуальні та ефективні програми лікування для повного одужання та нового початку життя.
093 326 41 16

У Фастові з реабілітаційним центром “Пальміра Рехаб” співпрацюють наркологи, психологи, психотерапевти та інші кваліфіковані фахівці в області хімічної залежності. Окрім лікування алкоголізму і наркоманії на території центру проходять групи для співзалежних родичів, терапевтичні групи для тих, хто вже закінчив програму реабілітації або тільки планує її починати. Робота фахівців центру - це важка і самовіддана праця, яка приносить щоденні плоди і міняє життя людей до кращого.

Лікування наркоманії та алкоголізму у Фастові

Лікування алкоголізму у Фастові

Пристрасть до спиртних напоїв може привести до алкогольної залежності, але ніхто не замислюється про наслідки, коли починає регулярно випивати. Під час тривалого вживання алкоголю в організмі людини відбувається порушення роботи усіх життєво важливих органів. Втрата пам’яті, галюцинації, цироз, рак печінки, сердечна недостатність і інші хвороби - можуть прогресувати вже після декількох запоїв. Алкоголік не може контролювати свою поведінку і щоденні обіцянки самому собі про те, що “завтра пити не буду” відкладаються на потім.

Виведення людини з тривалого запою за допомогою детоксикації і кодування - це перший крок в тривалій і важкій боротьбі з алкогольною залежністю. Ефективне лікування від алкоголізму полягає в тому, що окрім фізичного самопочуття, хворому треба повністю змінити своє мислення для того, щоб назавжди виключити вірогідність зриву. У центрі реабілітації “Пальміра Рехаб” у Фастові лікування алкоголізму розпочинається з роботи над внутрішніми перешкодами і це забезпечує стійкий результат, який може зберегтися на все життя.

Лікування наркоманії у Фастові

Наркотичне рабство, мабуть, одна з найстрашніших хвороб 21 століття. Наркоманія опановує розум людини і перетворює сильну особу на жалюгідну подібність вищого розуму. Втрата власного Я, відсутність адекватного мислення, хвороби та інші наслідки наркоманії не можуть зупинити людину, яка вже залежна від голки. Нині існує тільки один ефективний спосіб боротьби з наркоманією - реабілітація. Центри реабілітації грунтовані на різних програмах лікування, які допомагають залежній людині повернуться в нормальний стан. Психосоціальна реабілітація у центрі “Пальміра Рехаб” у Фастові - це комплексний курс, сприяючий повному відновленню особи видужуючого залежного.

Реабілітаційний центр “Пальміра Рехаб” у Фастові

Ефективна програма лікування алкоголізму і наркоманії в реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” розробляється на підставі ретельного вивчення фізичного і психологічного стану залежної людини. На початку курсу реабілітації фахівці центру проводять бесіду з алкоголіком і наркоманом, щоб зрозуміти, чи є у хворого бажання змінити себе і своє відношення до життя.

У більшості випадків залежна людина рідко визнає свою проблему. Досвідчені співробітники центру професійно впливають на підсвідомість хворого і той міняє свою точку зору. Індивідуальний курс реабілітації призначають тільки з відома залежної людини і його родичів. Як показує практика, насильницьке укладення до медичної установи негативно позначається на стані хворого, який при будь-якій слушній нагоді намагається втекти або знайти спосіб дістати заборонену речовину.

У реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” у Фастові з видужуючими залежними працюють психологи, які надають моральну підтримку і знаходять способи для того, щоб вирівняти психологічний стан клієнта. Комунікабельний і досвідчений персонал знаходить підхід до будь-якого учасника програми реабілітації і забезпечує видужуючих цілодобовою допомогою. Випускники центру реабілітації “Пальміра Рехаб” м. Фастів починають своє життя з чистого аркушу і насолоджуються кожним днем без вживання алкоголю і наркотиків.

Наявко Святослав Ігорович
Автор: Наявко Святослав Ігорович Психолог | Аддиктолог Дата: 30-01-2020