м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
м. Голосіївська
м. Київ, вул. Козацька 88
Реабілітаційний центр для наркозалежних

Лікування наркоманії у Черкасах в приватному реабілітаційному центрі

Наркології міста Черкаси і обласні лікарні щодня надають допомогу хворим з передозуванням, абстинентним синдром та іншими симптомами хімічної залежності
093 326 41 16

Жителі Черкаської області потребують профілактики алкоголізму і наркоманії. Наркотична і алкогольна залежність серед молодого покоління жахає своїми реальними цифрами. Наркології міста Черкаси і обласні лікарні щодня надають допомогу хворим з передозуванням, абстинентним синдром та іншими симптомами хімічної залежності. Але без певного спостереження і унікальної програми лікування алкоголізму та наркоманії, хворий у будь-якому випадку повертається у вживання. На сьогодні єдиним ефективним способом боротьби із залежністю є реабілітація.

Лікування наркоманії і алкоголізму у Черкасах

Лікування алкоголізму у Черкасах

На початковій стадії алкоголізму залежна людина намагається виправдати свою тягу до спиртного різними способами: я п’ю за компанію, для настрою, проблеми на роботі, для кровообігу і поліпшення здоров’я та багато інших. Усі ці фрази - безглузде пояснення прогресуючої звички, яка призводить до великих проблем.

Перш ніж приступити до лікування алкогольної залежності хворий повинен зрозуміти, що хоче змінити своє життя. Щире бажання і звернення до фахівців в області хімічної залежності - це реальний шанс змінити майбутнє. У місті Черкаси фахівці з реабілітаційного центру “Пальміра Рехаб” проводять безкоштовні консультації для залежних і їх родичів не лише в телефонному режимі, але і з виїздом додому.

Лікування наркоманії у Черкасах

Наркоманія - це хронічне захворювання, яке може знаходитися в активній і пасивній фазі. При певному способі життя і дотриманні правил, наркотична залежність після курсу реабілітації проходитиме безсимптомно і не спровокує повернення до вживання. Регулярне відвідування профілактичних занять допомагає залежним людям уникати стресів і вирішувати ряд труднощів, що виникають в повсякденному житті. На території реабілітаційного центру “Пальміра Рехаб” у Черкасах регулярно проходять групи для залежних людей. Спілкування в колі людей, що пройшли курс реабілітації і самостійно контролюють свою тверезість - це відмінний спосіб для підтримки чистоти і обміну досвідом.

Реабілітаційний центр «Пальміра Рехаб» у Черкасах

Хімічна залежність проникає в усі куточки людського організму і змінює особу до невпізнання. Проблема алкоголізму і наркоманії може в одну мить зламати життя будь-якій людині, незалежно від віку і соціального статусу. Успішні кар’єристи, спортсмени, зразкові батьки і діти з благополучних сімей - стають безвільними маріонетками в руках своєї пристрасті. Залежність не вибирає свою жертву, вона приходить в життя і поступово пускає корені, не даючи людині можливості самостійно приймати рішення.

Алкоголік і наркоман страждає від своєї хвороби, але бажання спожити психоактивну речовину набагато сильніше інших почуттів. Для того, щоб поліпшити самопочуття і знизити дозу, залежна людина іноді погоджується на медичне втручання. Зняття абстинетного синдрому в наркологічних кліниках призводить лише до тимчасової ремісії і не усуває психологічні причини залежності. Тому після перебування в стаціонарі хворий найчастіше повертається до вживання алкоголю і наркотиків. Наркології міста Черкаси не мають потрібних засобів і умов для того, щоб належним чином надавати допомогу алко- і наркозалежним. Більшість людей звертаються в приватні наркологічні центри, для того, щоб лікування було ефективніше.

У Черкаському реабілітаційному центрі “Пальміра Рехаб” програма лікування алкоголізму і наркоманії включає детоксикацію організму. На початку курсу реабілітації кожному клієнту, котрий не може впоратися з абстинентним синдромом, лікар призначає процедури для поліпшення фізичного самопочуття. Під час крапельниці залежна людина знаходиться під постійним наглядом лікаря і психолога, які у будь-який момент можуть надати допомогу. Після детоксикації клієнту реабілітаційного центру рекомендують проходження курсу реабілітації і ресоціалізації, щоб уникнути рецидиву і закріпити тверезість.

Наявко Святослав Ігорович
Автор: Наявко Святослав Ігорович Психолог | Аддиктолог Дата: 30-01-2020