МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Лікування наркоманії

Лікування наркоманії

Одна з найважчих залежностей під владу якої сьогодні потрапляє все більша кількість людей – це наркоманія. Людський організм дуже швидко звикає до наркотиків, і позбавитися від залежності самостійно дуже тяжко. Пігулок від наркотичної залежності не існує. Просто неможливо водночас взятися за себе і перестати вживати наркотичні речовини. І якщо фізичну залежність можна здолати самостійно, стійко витримавши період абстиненції, то психологічну залежність самостійно, здолати не реально. Адже під дією наркотика міняється психіка людини, спотворюються життєві цінності, а в душі починає панувати порожнеча. Не отримуючи чергової дози залежний занурюється у депресію.

Співзалежність, як частина хвороби

Лікування наркоманії процес тривалий і складний. До того ж психологічна жага до наркотика не зникне ніколи. І оскільки наркоманія є більше психологічним захворюванням, для її успішного лікування потрібна підтримка психолога. Фахівці центру реабілітації громадської організації "Мій вибір" надають допомогу не лише наркозалежним, але і їх родичам. Адже часто рідні і близькі наркомана самі гостро потребують підтримки.

Зміна цінностей під час лікування наркоманії

Враховуючи те, що наркомани схильні до зміни однієї залежності на іншу, ми використовуємо це в роботі з нашими пацієнтами. Приміром, залежність від наркотика ми замінюємо захопленістю якою-небудь справою. Даємо людині відчути себе потрібним, сильним і впевненим в собі і своїх силах. Замінюючи викривлену систему цінностей ми даємо хворому шанс розпочати життя з початку: почати працювати і отримувати від цього моральне задоволення, полюбити і завести сім'ю, адже любов – ці найсильніші ліки.

Пацієнт на першому місці

На жаль, деякі наркологічні клініки перетворили лікування алкоголізму і наркоманії на дуже вигідний бізнес. Адже, якщо наркомана вилікувати, то він більше не прийде, а це багатьом горе-лікарям абсолютно не вигідно. Набагато вигідніше лікувати людину усе його життя, нехай і коротке. На щастя, все більше людей втративши віру в різних знахарів, звертаються за допомогою в наркологічні центри, що входять в мережу центрів реабілітації "Мій вибір". Тут наркозалежних навчають контролювати свої бажання.

Наші наркологічні клініки орієнтовані в першу чергу на пацієнта, який потрапив в біду і потребує допомоги. Як маленьку дитину навчають ходити, так і ми навчаємо хворих взаємодіяти з навколишнім світом. Наші психологи допомагають залежній людині усвідомлено відмовитися від вживання психотропних речовин. Вони працюють над підвищенням самооцінки пацієнта, формують бажання жити і отримувати задоволення від кожного прожитого без отрути дня. Ми вчимо людину адекватно реагувати на життєві труднощі, зберігати спокій в стресових ситуаціях.

Професійна допомога в лікуванні наркоманії

Професійна допомога наркозалежним потрібна на всіх стадіях лікування, а підтримка необхідна навіть під час тривалої ремісії. Наші лікарі пройдуть з вами весь довгий шлях реабілітації не залишаючи вас з самим собою ні на хвилину. Адже визнання проблеми – це ще не зцілення, а тільки перший крок назустріч здоровому і щасливому тверезому життю.

Допоможіть собі і своїм рідним, подзвоніть нам і проконсультуйтеся у наших психологів, якщо біда прийшла до вашого будинку.

Наш реабілітаційний центр допомагає в лікуванні наркоманії, лікуванні алкоголізму, лікуванні игромании (лудомании), а також ресоциализации після проходження курсу лікування і реабілітації.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: