МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Видужуючі з Київського центру реабілітації відвідали кінопрем'єру "Пірати Карибського Моря 5"

Учасники програми лікування алкоголізму та наркоманії в місті Києві та Київській області відвідали премьеру фільму " Пірати Карибского моря 5".

Попередні епізоди пригодницької кінострічки про капітана Джека Горобця мали високі рейтинги і довгоочікуваний вихід нової частини у 2017 році зібрав величезну кількість глядачів у всіх містах України.

Одужуючі залежні із Київського центру реабілітації "Мій Вибір" насолоджувалися переглядом цікавого фільму і сміялися над жартами та вибриками відомого пірата. Джоні Деп котрого разу відмінно зіграв роль Джека Горобця і підкорив своєю грою кожного.

Безглуздя, хитрість, відвага, честь та кмітливість головного героя фільму "Пірати Карибского моря "це безумовно талановите перевтілення у роль яка, заслуговує окремої уваги. 

Цікавий та захоплюючий фільм " Пірати Карибского моря 5. Мерці не розповідають казок " в черговий раз визвав захоплення у любителів цього жанру і не здав свої попередні позиції. 

Перегляд кінопрем'єри подарував відмінний настрій кожному учаснику програми лікування алкоголізму та наркоманії із Київського центру реабілітації " Мій Вибір ".

Відвідування кінотеатру - це частина культурного відпочинку під час реабілітації, котрий потрібен для повноцінного відновлення організму, який постраждав під час вживання алкоголю та наркотиків. Перегляд новинок кіно під час програми лікування хімічної залежності - відмінний спосіб розважитись, котрий не несе шкоди здоровью та дарує справжні позитивні емоції.

Керівництво анонімного реабілітаційного центру " Мій Вибір " в Києві та Київській області приймає всі необхідні заходи щоб курс лікування від алко - нарко залежності був ефективним та повноцінним для кожного пацієнта. 

Програма відпочинку врахована в розклад дня та корегується в залежності від особистих уподобань одужуючих і має різні напрями. 

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: