МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

В Білій Церкві пройшла акція "Живи безпечно" до Всесвітнього дню боротьби з ВІЛ

лечение наркомании в Украине

В Білій Церкві, 9 грудня, напроти будівлі міської мерії пройшла акція «Живи безпечно», приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається у всьому світі 1 грудня. В акції взяли участь громадські організації «Мій Вибір» і Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна». 


 

Історія

Всесвітній день боротьби зі СНІДом - міжнародний день ООН, відзначається 1 грудня. Вперше проголошений ВООЗ в 1988 році, з 1996 року проводиться ЮНЕЙДС. День заснований з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам'яті жертв цього захворювання. Державні, громадські та медичні організації по всьому світу в цей день проводять просвітницькі та діагностичні заходи. 


– Наше завдання, розповісти людям про проблему поширення ВІЛ, про способи убезпечити себе, знизити ризики. Також, прямо на місці, можна пройти експрес-тестування на ВІЛ, і дізнатися результат всього за 10 хвилин часу,– розповіли волонтери.

Під час проведення акції «Живи безпечно» тестування на ВІЛ пройшло близько 100 чоловік. Сам процес інформування жителів міста проходив в ігровій формі. Організатори потурбувалися про те, щоб влаштувати ігровий квест на актуальну тематику. Зацікавлені перехожі могли відповісти на поставлені запитання і отримати невеликі подарунки у вигляді засобів контрацепції.

Це вже не перша акція, в якій беруть участь волонтери громадської організації «Мій Вибір». Так, 24 листопада, на цій же площі пройшла акція в рамках Європейського тижня тестування на ВІЛ. 

Лікування наркоманії в Білій Церкві

Громадська організація «Мій Вибір» займається реабілітацією залежних в Білій Церкві.  Лікування наркоманії, лікування алкоголізму  – це соціально важлива місія, яку потрібно комусь виконувати. Адже рівень ураженості суспільства різними залежностями в останні роки б'є будь-які рейтинги. Хронічні захворювання, якими хворіють залежні не піддаються повному лікуванню. Але з ВІЛ можна жити. І власне такий напрямок психосоціальної роботи з залежними громадські працівники вибрали як один з пріоритетних.лечение наркомании тестирование вич

Лечение наркомании в Украине

лечение наркомании в белой церкви

акция тестирование вич спид

тестирование вич

лечение наркомании

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: