МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Учасники програми реабілітації відвідали футбольний матч Динамо - Янг Бойз

Динамо - Янг Бойз

Вчора, 19 жовтня, в столиці України на стадіоні НСК " Олімпійський" відбулася зустріч ФК "Динамо" Київ та ФК "Янг Бойз" Берн (Швейцарія).

Більше 22 тисяч любителів футболу зібралися в очікуванні перегляду матчу, що проходить у рамках третього туру Ліги Європи.

Серед футбольних вболівальників були видужуючі залежні з Київського центру реабілітації "Мій Вибір".

Учасники програми лікування алкоголізму і наркоманії прийшли підтримати Київське " Динамо" у боротьбі за вихід з групи в Лізі Європи, що займає друге місце за значимістю в світі футболу після Ліги Чемпіонів.

Видужуючі залежні з цікавістю стежили за розвитком подій на футбольному полі. Деякі з них вперше дивилися футбольний матч групового турніру Ліги Європи в якості глядачів на трибуні стадіону НСК " Олімпійський". Кожен з видужуючих отримав масу вражень і позитивних емоцій, відчувши себе повноцінною людиною, що має захоплення і інтереси, які не пов'язані із вживанням психоактивних речовин.

Футбольний матч між командами ФК "Динамо" Київ - ФК "Янг Бойз" Берн (Швейцарія) завершився бойовою нічиєю з рахунком 2-2.

Захоплюючі моменти, забиті і пропущені голи, попередження і видалення гравця команди "Янг Бойз" зробили матч насиченим та цікавим до перегляду.

Видужуючі залежні щиро вболівали за Київське " Динамо", підтримуючи футболістів криками під час небезпечних, вирішальних маневрів. Незважаючи на бойову нічию футбольного матчу, учасники програми лікування алкоголізму і наркоманії залишилися задоволені тим, що відвідали гру Ліги Європи.

Видужуючі залежні виражають вдячність керівництву Міжрегіональної громадської організації "Центр здорового життя "Мій Вибір" в Україні за здійснення мрії.

Поїздка на футбольний матч такого масштабу надовго залишиться в пам'яті кожного учасника виїзного заходу, викликаючи посмішку від отриманих на ньому незабутніх емоцій.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: