МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

У Київському центрі реабілітації "Мій Вибір" новий практичний психолог

З видужуючими залежними, що проходять програму лікування алкоголізму і лікування наркоманії у Київському реабілітаційному центрі «Мій Вибір» працюють фахівці з різних областей.

Медичні працівники, психологи, психотерапевти, арт-терапевти, духовні наставники, спікери та інші професіонали надають допомогу кожному клієнту. 

Якісне обслуговування і використання ефективної індивідуальної програми лікування – це важливий інструмент у боротьбі з хімічною залежністю.

Персонал реабілітаційного центру «Мій вибір» ретельно коригує свої методи лікування під кожного учасника програми реабілітації та ресоціалізації в залежності від фізичного та емоційного стану, терміну вживання і віку клієнта. 

У роботі з видужуючими залежними постійно потрібно бути на сторожі та слідкувати за всіма змінами внутрішнього і зовнішнього характеру, щоб вчасно надати допомогу і запобігти можливий зрив. У центрах реабілітації «Мій вибір» учасники програми реабілітації відвідують групові та індивідуальні заняття з психологами в області хімічної залежності. Спілкування з фахівцем допомагає вчасно виявити і викорінити внутрішні перешкоди, які заважають одужанню. 

На цьому тижні ряди співробітників центру реабілітації «Мій Вибір» у Києві поповнила Ганна Володимирівна Долід.

Психолог з 15-річною практикою роботи з залежними людьми буде допомагати видужуючим знаходити внутрішню рівновагу і стабілізувати емоційний стан. Ганна Володимирівна має освіту в галузі біології, педагогіки та практичної психології. Спеціаліст закінчила курси важкого психологічного розладу в Англії і здійснює свою психотерапевтичну діяльність за методом «Символдрами». 

Суть символдрами полягає в тому, що видужуючий залежний малює в підсвідомості різні образи на задану тему. Цей психотерапевтичний метод дозволяє вирішити індивідуальні внутрішні психологічні конфлікти і провести психоаналіз стану видужуючого залежного. 

Керівництво реабілітаційного центру «Мій Вибір» висловлює подяку Ганні Володимирівні Долід за безцінний внесок в одужання кожного учасника програми лікування алкоголізму і лікування наркоманії в Києві та Київській області.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: