МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Суспільна організація "Центр здорового життя "Мій Вибір" в Україні вітає всіх зі Світлим Великоднем!

Свято воскресіння Ісуса Христа має особливу значимість в житті одужуючих залежних із анонімних центрів "Мій Вибір" в Києві та в Київській області. 

Ще не давно участники програми лікування від алкоголізму та наркоманії не бачили майбутнього та гробили своє життя своїми власними руками вживаючи психоактивні речовини. Кожен із них причиняв біль собі та своїм близьким, не турбуючись про наслідки своєї неконтрольованої поведінки.

Сьогодні одужуючі залежні, завдяки вірі батьків і людей, котрі допомагають у боротьбі зі смертельною звичкою, відзначають велике церковне свято. Участники програми реабілітації змінили свої життєві цінності і на даний час духовність займає одну з ключових місць. Кожний одужуючий залежний переконався в тому, що любов та віра врятували їх від смерті і в них є шанс написати новий сюжет свого життя, тверезого та щасливого. 

Керівництво Міжрегіональної суспільної організації "Мій Вибір" в Україні вітає всіх зі святом Великодня.

 

Великдень - свято усіх віруючих. Нехай в цю прекрасну неділю , в кожному домі панує благополуччя, затишок та щастя. Даруйте один одному посмішку, любов та увагу. Нехай надія стане супутником, стимулюючим діяти в самій найважчій ситуації! Сила духа і віра - це дійова зброя проти усіх життєвих негараздів!

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: