МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Рибалка під час реабілітації в Києві

Життя видужуючих залежних під час реабілітації в Київському центрі «Мій Вибір» відрізняється від стандартної програми лікування алко - та наркозалежності, яку використовують в установах подібного плану. 

Курс психосоціальної реабілітації включає в себе не тільки щоденні заняття з фахівцями, але і повноцінний відпочинок за межами центру у вихідні дні.

Керівництво Міжрегіональної громадської організації «Центр здорового життя «Мій Вибір» в Україні організовує для видужуючих різні екскурсії, прогулянки та пікніки за межами центру. 

У суботу співробітники центру реабілітації «Мій Вибір» у Києві та Київській області, спільно з видужуючими залежними їздили на риболовлю виключно чоловічим складом.

Тепла погода, краса навколишньої природи і тиша - стали вірними супутниками рибалок з Київського центру реабілітації алко - та наркозалежних. Видужуючі залежні із задоволенням брали участь у підготовці снастей, в передчутті великого улову. 

Незважаючи на те, що рибалити прийнято в тиші, чоловікам все-таки вдалося вдосталь поспілкуватися один з одним. Неформальна обстановка розташувала видужуючих на відверті бесіди зі своїми наставниками, щодо подальших планів і страхів перед майбутнім. Це допомогло вирішити напружену атмосферу і зблизити учасників програми реабілітації з співробітниками організації.

Довірчі відносини – невід'ємна частина ефективного одужання.

Вихідний день на природі приніс невимовне задоволення від процесу ловлі риби і подарував видужуючим емоції, які вони не відчували під час вживання психоактивних речовин. 

Рибалки з Київського реабілітаційного центру «Мій Вибір» повернулися додому втомлені, задоволені і не з порожніми руками. Завдяки їх витримки і майстерності в лові риби, всі учасники програми лікування алкоголізму і наркоманії насолодилися смачною вечерею і весело обговорили деталі поїздки за столом. 

Лікування алкоголізму і лікування наркоманії в Києві може бути повноцінним і ефективним! 

Програма реабілітації в Київському центрі «Мій Вибір» - це вихід для тих, хто справді бажає змінити себе або життя близької людини!

 

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: