МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Рибалка і лікування наркоманії у Києві

Рибалка і лікування наркоманії у Києві

Риболовля – це відпочинок для справжніх чоловіків! 

Вивуджування риби з води і єднання з природою несе спокій і гармонію. Рибалка підходить для будь-якого чоловіка в незалежності від віку, соціального статусу і темпераменту. 

Кожен рибалка знаходить у цьому занятті саме те, чого йому не вистачає для задоволення емоційних і фізичних потреб. Хтось розслабляється і віддаляється від повсякденної суєти, хтось розпалює свій внутрішній запал мисливця, інші – використовують рибальство просто як відмінний вид відпочинку чоловічою компанією. 

Керівництво «Центру здорового життя «Мій Вибір» у Києві та Київській області відкрили в риболовлі цілющі властивості.

Виїзний відпочинок на березі річки або озера ефективно впливає на психологічний стан видужуючих залежних. Учасники програм реабілітації та ресоціалізації із задоволенням опановують ловлю риби та з непредельным захопленням рибалять. Колективний відпочинок дружною компанією дозволяє розкрити чоловічий потенціал, який під час вживання алкоголю і наркотиків втратив свою природну значимість.

Риболовля – це відмінний спосіб, котрий породжує націленість на результат, адже великий улов є знаком перемоги серед своїх товаришів. 

Культурне дозвілля має особливе значення у лікуванні алкоголізму і наркоманії. Благотворний вплив риболовлі на життя видужуючих залежних відображається в їх настрої, самопочутті та поведінці. Риболовля – це нововведення в програмі відпочинку для учасників реабілітації, яке розвиває чоловічі якості і підвищує рівень самооцінки! 

Цей нестандартний метод включений в програму лікування алко - і наркозалежності застосовується на практиці у Київському реабілітаційному центрі «Мій Вибір» та інших містах України.

Індивідуальний підхід і використання різних способів впливу на підсвідомість видужуючих залежних забезпечують високі результати подальшої тверезості.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: