МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Реабілітація в Україні - зустріч випускників

Реабілітація в Україні - зустріч випускників

Лікування наркоманії - це доволі трудоємкій процес. До кінця доходять одиниці. Но ті, кому вдалося знайти настільки бажану тверезість, дуже цінять своє нове придбання.

Одна із складових нового, тверезого способу життя - є нове оточення. Люди, що пройшли реабілітіцію, зв'язані між собою спільними інтересами і для того, щоб ці інтереси не змістилися в бік вживання, вони періодично влаштовують зустрічі випускників. На днях відбулася одна з таких зустрічей. Випускники реабілітаційного центру "Мій вибір" зібралися в одному із столичних ресторанів, для того, щоб обмінятися своїм досвідом життя після реабілітації.

Вечеря на свіжому повітрі та веселі спогади, про те як проходило життя на реабілітації, зробили цей вечір незабутнім. Головною спецією в цій вечері була - тверезість. І як наслідок, наявність успіху та можливість реалізуватись. Всі, хто прийняа участь в цій зустрічі, залишились задоволені, що мали можливість побачитись та поспілкуватись. Так як, взаємна підтримка надає надію на те, що тверезий спосіб життя буде супроводжувати залежних на протязі всього життя.Реабилитация в Украине - встреча выпускников

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: