МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Приїзд спікера з Києва у реабілітаційний центр "Мій Вибір"

В лікуванні алкогольної та наркотичної залежності окрему увагу потрібно приділити мотивації - яка є основною складовою єфективного проходження курсу реабілітації. Правильне стимулювання залежних відображається на всіх процесах відновлення організму та приводить до бажаної тверезості.
 
В реабілітаційних центрах "Мій Вибір", що розташовані в багатьох містах України, до програми лікування алкоголізму та наркоманії входять спікерські групи.
 
Заняття з спікером - це дієвий мотиваційний метод, котрий допомагаєд побороти хімічну залежність.

Сьогодні Київський анонімний центр реабілітації відвідав друг організіції Руслан Капелюх.

Довгоочікуваний гість з Києва провів для залежних, що лікуються спікерську групу. На якій Руслан поділився з учасниками програми  реабілітації своєю історією довгострокового вживання і лікування від наркотичної залежності. Ця історія віднайшла відгук в кожного реабілітанта, бо той важкий шлях, котрий він пройшов до болі знайом кожному учаснику групи.
 
Залежні задавали Руслану питання, щодо сумнівів і перешкод, під час лікування алкоголізму і наркоманії та отримали у відповідь чіткі рекомендації. Залежні, що лікуються отримали підтримку і відмінну мотивацію щодо проходження повного курсу лікування хімічної залежності. Кожен учасник спікерської групи помітив для себе, що важливо не зупинятися та продовжувати свій шлях.
 
В кінці заняття Руслан побажав вдачі і терпіння кожній людині, що лікується. Його розповідь надала всім хто лікується бажання змінити себе та досягти усіх поставленних цілей.
 
Наркотична залежнiсть - це безкінечне коло, котре можливо розірвати тільки за допомогою непосильної праці над собою. І тільки тоді винагородою стане довгоочікувана та бажана тверезість.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: