МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Привітання з 8 березня від учасників програми реабілітації у Києві

Комплексна програма лікування від алкоголізму та наркоманії в Київському центрі реабілітації 'Мій Вибір" заснована на повноцінному відновленні людського життя по чотирьом життєвим сферам. Залежні, що лікуються поступово позбавляються бажання вживати психотропні речовини і відновлюють звички культурного спілкування та правильної поведінки, котрі є заставою тверезості.

Під час лікування учасники програми реабілітації та ресоціолізації активно відпочивають  та весело проводять час в святкові дні без алкоголю та наркотиків.

В канун Міжнародного жіночого дня - 8 березня, кожен залежний, що лікується згадав про своїх рідних та близьких жінок та вперше за довгий час висловив свої щирі привітання. Теплі слова подяки та любові направлені бабушкам, мамам, сестрам та дружинам - що виявилося несподіванкою та викликали сльози у представниць слабкої статі. Цей крок став відмінним початком формування етики чоловічої поведінки та поваги по відношенню до слабкої статі.

Кожен учасник програми лікування алкогольної та наркотичної залежності на особистому прикладі впевнився в тому, що увага та теплі слова - це важливі та невід'ємні часткі відношень з близькими людьми.

Керівництво та працівники "Центру здорового життя "Мій Вибір" вітає всіх жінок з святом весни - 8 березня!

І в цей чудовий і яскравий день нехай головним подарунком стане сімейне благополуччя та вирішення всіх труднощів, які лягли на Ваші темдітні  плечі!

Нехай кожен день у Вашому житті приносить тільки відмінний настрій, посмішки та незабутнв ємоції! Будьте завжди такими ніжними, чуттєвими, щирими та незамінними! Ви наповнюєте цей світ красками, любов'ю та теплом!

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: