МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Програма лікування "кроки до свободи"!

Програма лікування кроки до свободи

Програма лікування "кроки до свободи"- це програма, яка на сьогоднішній день є самою ефективною в питаннях лікування наркозалежності, алкоголізму та залежності від комп'ютерних та азартних ігор.

Ефективність цієї програми до недавнього часу була несильно поширена в колишніх странах СНД, тому, що вона була розроблена відомим американським вченим з штату Менісота і достатньо довго використовувалась тільки за кордоном. Однак з всесвітнім розповсюдженням західних методик вони стали доступні навіть в нашій державі, а дякуючи цьому наші психотерапевти зуміли гідно оцінити ступінь ефективності цієї відмінної поєтапної програми реабілітіції,  яка відома всьому світу під назвою "Програма дванадцяти кроків" або  "Мінисотська програма лікування наркоманії та алкоголізму".

Ступінь ефективності цієї програми заснований на курсі лікування, котрий поділяється на декілька етапів, а сам процес лікування не полягає тільки в зменшенні залежності від наркотиків на рівні фізичного звикання, наприклад, за допомогою ліків. Це перший крок до лікування від таких видів залежності, як наркоманія, алкоголізм або навіть ігрова залежність. Другим кроком, котрий частіше всього є складнішим і довшим, є процес відновлення (або процес реабілітації).

Раніше більшість лікарів наркологів звертали увагу на те, що полегшення ломки малоефективно і часто не дає позитивного результату лікування. Необхідна була реабілітація, котра включає в себе допомогу хворим, які вибилися із нормального життєвого русла, повернутися назад.

Програма "кроки до свободи" - це програма, заснована на досвіді багатьох людей, котрі перестали вживати наркотики раз і назавжди. "Кроки до свободи" - це така програма, котра будується на показниках, отриманих від людей, безпосередньо зв'язаних з проблемою наркозалежності та алкоголізму.

"Кроки до свободи" - це не звичайна програма, а методика, котра є настільки дієва, що може повернути людині любов до життя.

Програма "кроки др свободи" повністю анонімна для клієнтів. Виключно в цій програмі передбачені групи взаємодопомоги один одному, звідци і виникли розповсюдженні зараз консультації, засновані по принципу " рівний-рівному".Розповідати о перевагах та недоліках цієї програми можно досить довго, но ефективніше буде, якщо Ви звернетесь за допомогою до консультантів нашого центру і Вам нададуть всю необхідну інформацію з перших рук.

Вам здається, що наркоманія не лікується? Приходьте або телефонуйте до нас і ми зможемо довести Вам інше!

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: