МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Лікування наркоманії в україні: школа по хімічній залежності для дружнього центру

лечение наркомании в Украине

Кажуть, що наркотики не стоять на місці. І це насправді так! Хімічна залежність піддається постійній зміні. Вона розвивається і еволюціонує, провокуючи психіку залежного наркомана, алкоголіка створювати нові бар'єри і стоп-фактори для подальшого одужання.

Такі бар'єри часто стають непереборною перешкодою, і роблять лікування наркоманії і лікування алкоголізму неефективним. Щоб одужання проходило по наростаючій амплітуді, необхідно постійно розвиватися, здобувати нові знання для боротьби із залежністю. Тренінги, семінари - це робочі інструменти в програмі реабілітації.

школа по химической зависимости

Керівник РОО «Мій Вибір» 20 листопада провів 1-денну школу по хімічній залежності для клієнтів РЦ «Європа», Київ. 

Сергій Топоровський:

— Маючи великий досвід в одужанні, в системі реабілітації, виникає необхідність ділитися цим досвідом з тими, чиє життя стоїть на кону. Тому із задоволенням відгукнувся на запрошення РЦ «Європа». Присвятив день спілкуванню з залежними, і нехай навіть втомився, все одно отримав величезне задоволення від того, що можу бути корисним, - розповів Сергій.

Громадська організація «Мій Вибір» з великим задоволенням йде на контакт з іншими реабілітаційними центрами, і бере участь в популяризації здорового способу життя.  Адже в єдності сила. Тим більше в боротьбі з залежностями.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: