МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Конвенція на честь 25-річчя АН у Києві

Конвенція на честь 25-річчя АН у Києві
Лікування наркоманії та алкоголізму в Україні: конвенція на честь 25-річчя АН у Києві.

Анонімні Наркомани - це організація з багаторічною історією. В цьому році вона відсвяткувала 25-річчя з дня початку своєї діяльності у Києві.

Лікування наркоманії, алкоголізму - це діяльність, на котрій спеціалізується робота реабілітаційного центру " Мій вибір". В основу якої покладена програма 12 Кроків, котру громадська організація позаємствувала у однієї із самих відомих організацій, а саме у Анонімних Наркоманів ( АН, АА).

В цьому році рівно 25 років з дня заснування АН у Києві.

Представники АН влаштували цілу конвенцію на честь ювілею. Громадська органвзація "Мій вибір" не змогла пропустити цю дату і на один із своїх центрів запросила спікерів з Києва та Москви. Залежні з великім досвідом залюбки поділились  тім, як реалізувати себе в житті та чого вдається досягти, підтримуючи тверезий та здоровий спосіб життя.

Спікерські пройшли дуже цікаво і час пролетів дуже швидко. Головне, що всі, хто приймав участь налаштувались на подальше лікування залежності та боротьбу зі своїми проблемами.

Гоомадська організація " Мій вибір" постійно проводить подібні заходи та сама приймає участь. Тільки переймая досвід інших та ділясь своїм досвідом можна досягти успіху. Це один із головних принципів діяльності, якого притримується реабілітаційний центр "Мій вибір" в Україні.

Фозвіт з конвенції можна побачити тут >>>

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: