МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Футбол і лікування наркоманії у Київському реабілітаційному центрі "Мій Вибір"

футбол

 

Життя під час реабілітації у Київському центрі «Мій Вибір» - це повноцінний режим, що включає в себе не тільки психотерапевтичні заняття, але й активне проведення часу. 

Видужуючі залежні беруть участь у спортивних змаганнях, відвідують боулінг, каток та інші місця для відновлення фізичної форми. Активний відпочинок служить відмінним джерелом позитивних емоцій. Багато видужуючих під час реабілітації розкривають свій потенціал і стрімко розвиваються у таких спортивних напрямках як: бокс, боротьба, біг, футбол, волейбол та інші. 

На цьому тижні хлопці з реабілітаційного центру Мій Вибір», що проходять програми лікування від алкоголізму і наркотиків у Києві та Київській області, взяли участь у футбольному змаганні.

На території спортивного комплексу «ОЛІМП» відбувся товариський чемпіонат між учасниками програми реабілітації. 

Всіма улюблена з дитинства гра – це не просто біг і штурхання м'яча у ворота супротивника, але і чудова стратегічна зарядка для розуму. Під час футбольного змагання видужуючі залежні вчаться планувати свої дії заздалегідь для того, щоб обіграти суперника. Командна гра сприяє розвитку комунікабельності, стриманості і є чудовим фізичним навантаженням. 

«Центр здорового життя «Мій Вибір» здійснює свою діяльність у Києві та інших містах України. Програма лікування алкоголізму і лікування наркоманії у реабілітаційних центрах «Мій Вибір» включає в себе основні ефективні методики для повного відновлення фізичного і психологічного стану залежної людини.

Наполеглива праця кваліфікованих фахівців центру забезпечує тривалу ремісію і дає можливість відбутися в житті кожному, хто чітко дотримується рекомендацій.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: