МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Екологічне виховання та лікування наркоманії в Україні

акция по уборке мусора в Белой Церкви

Учасники програми реабілітації та ресоціалізаціі проявили ініціативу в допомогі благоустрою міста Біла Церква. Одужуючі залежні спільно з працівниками компанії Coca-Cola Beverages Ukraine провели акцію по прибиранню території пляжів. 

Остання квітнева субота виявилась дуже наполеглива для одужуючих, котрі проходять курс програми лікування від алкоголізму та наркоманії. Учасники програми проявили ініціативу в допомозі благоустрою міста Біла Церква. Одужуючі спільно с працівниками компанії Coca-Cola Beverages Ukraine провели акцію по прибиранню пляжів. 

Сухі гіляки та сміття, розкидане по землі, безжально знищує красу парків та пляжів. Мінімально оплачувана робота прибиральників та сміттярів не дає змогу проводити якісне прибирання і в зв'язку з цим приводиться просити допомоги ззовні. Акція по прибиранню- це не тільки виявлення любові до місця де ти проживаєш, але й урок для кожного жителя. 

Спільними зусиллями співробітники компанії Coca-Cola Beverages Ukraine та одужуючі залежні із реабілітаційного центра "Мій Вибір" стали прикладом для багатьох. 

Керівництво міжрегіональної суспільної організації "Мій Вибір" виражає подяку компанії Coca-Cola Beverages Ukraine в я Білій Церкві.

Акція по прибиранню міста з вашою участю - це дієвий спосіб сформулювати правильне відношення до оточуючого середовища та привити любов до чистоти та комфорту.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: