МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

День народження під час реабілітації

 
День народження – це особливе свято, наповнене приємними привітаннями та сюрпризами.
 
Щорічно іменинник в передчутті свята заздалегідь готуеться і обмірковує де і як відзначати особливу подію. У кожної людини свої уподобання, хтось зустрічає свято скромно, в колі сім'ї, інші запрошують друзів і влаштовують справжню вечірку. Але на жаль, є люди, котрі розучилися радіти і отримувати задоволення від святкування дня народження – це алко - і наркозалежні. 
 
Їх життя нагадує «день бабака». В круговороті пошуку алкоголю і наркотиків, нескінченних проблем і шляхів їх вирішення, залежні люди геть забувають про те, що життя дається лише раз і з таким ставленням його можна втратити. Алкогольне і наркотичне сп'яніння забирає час, гроші, здоров'я і контролює кожен крок залежної людини. Вживання психотропної речовини стає єдиним задоволенням, відсувающим усе інше на потім. 
 
Коли алкоголік і наркоман потрапляє в реабілітаційний центр у свідомості відбувається ряд змін, що випускають назовню забуті емоції. Поступово приходить здоровий глузд і вміння радіти без вживання психотропних речовин. Людина стає повноцінним господарем свого тіла і розуму і насолоджується кожним днем. Свята і особливі події під час реабілітації – приносять радість кожному видужуючому залежному і надовго залишаються в пам'яті. 
 
На цих вихідних учасники програми реабілітації і ресоціалізації з Громадської організації «Центр здорового життя «Мій Вибір» відзначили одразу три дня народження!

У цей знаменний день, в реабілітаційному центрі панувала особлива атмосфера. Видужуючі залежні брали участь у підготовці святкової вечері і з нетерпінням чекали вечора, щоб приємно провести час. Кожен з учасників програми лікування алкоголізму і наркоманії ніс відповідальність за певний процес і ретельно виконував свої обов'язки. Спільними зусиллями видужуючі залежні організували святкову вечерю і чудово провели вечір.

Чудове свято в колі друзів подарувало незабутні враження всім іменинникам! Кожен з них отримав привітання та найкращі побажання, про які раніше й не мріяв... Цей день народження в першу чергу став новим життєвим етапом, у якому немає місця алкоголю і наркотикам. Іменинники та інші видужуючі залежні побачили чітку різницю між минулим та теперішнім, а головне отримали бачення того, яким може стати майбутнє, якщо продовжувати рухатися далі до своєї мети. 

Керівництво Білоцерківського реабілітаційного центру «Мій Вибір» вітає своїх вихованців з Днем народження, і від імені всіх співробітників центру бажає іменинникам сил і терпіння для того, щоб назавжди змінити своє життя і стати щасливою людиною!

У свою чергу, кожен з персоналу анонімного центру реабілітації «Мій Вибір» докладе всі зусилля і надасть допомогу в лікуванні алкоголізму та наркоманії!

Свобода від смертельної звички – головний подарунок для кожного з видужуючих залежних.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: