МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 035 96 46
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Лікування алкоголізму і наркоманії в Василькові

реабилитация в василькове

Наркоманія — це сімейне захворювання

Багато членів сімей, що зіткнулися з таким "недугом", неодноразово чули цю фразу. Чули, покірно погоджувалися з нею і продовжували жити так само, як жили раніше, тим самим фактично виражаючи незгоду з цим твердженням. А фраза ця, якщо розібратися, означає те, що в сім'ї наркомана, як певній системі, є серйозні функціональні збої, і саме вони в переважній більшості випадків є головною причиною формування наркоманії (та і будь-яких інших поведінкових проблем) у дитини. Члени сім'ї пов'язані один з одним і проблеми, що проявилися в житті дитини, вказують на те, що наявні "порушення в системі".

Люди, що знайшли розраду в одержимому споживанні алкоголю або наркотиків, були схильні до того, щоб перетворитися на таких людей. Причому, схильність ця виникла задовго до того, як дали про себе знати безпосередні проблеми. І якщо вникнути в суть утворення залежності, то на перший план виходить сімейний чинник, одностайно проголошують багато фахівців в області хімічної залежності. Практично в усіх випадках підліткової і юнацької наркоманії в період, який передує наркотизації, виразно виявляються ознаки одного або декількох типів проблемних сімей.

"Проблемність" сім'ї може бути виражена у відсутності довірчих, емоційно близьких стосунків між її членами; у конфліктній, напруженій обстановці в будинку; у відсутності одного з батьків (як правило, батька) або в типі виховання, що практикується в сім'ї (гіперопіка, бездоглядність, авторитарний тип виховання, при якому дитину муштрують) і інші прийоми.

Визнати те, що в сім'ї є проблеми дуже непросто. Тим більше, коли таке визнання сприймається більшістю батьків залежної людини як провина в наркоманії своєї дитини. Але якщо розібратися, чи бувають сім'ї, де все ідеально? Питання залишається відкритим... Просто є сім'ї, де неідеальне виховання призводить до такої проблеми, як наркоманія при активному пособництві інших, несімейних чинників. І якщо сім'я не зівштохнулася з проблемою наркоманії (що зовсім не завжди є свідченням якіснішого виховання) і може перебувати у відносному спокої, то сім'я, де є присутньою наркоманія, навряд чи може дозволити собі подібне. Але і занадто сильно звинувачувати себе теж не треба. Відчуття провини, що невпинно отруює дух, не той засіб, що підвищує вірогідність успіху в цьому нелегкому протистоянні, завдовжки в життя. І гідно пройти цей шлях здатний лише сильний батько, сильна особа, готова позбавитися від непотрібного в цій дорозі баласту - виправдань, самопожирання, жалості до себе, - і почати щось робити.

Лікування алкоголізму і наркоманії в Василькові

Міжрегіональна громадська організація "Центр здорового життя "Мій Вибір" надає послуги з комплексного лікування алкогольної та наркотичної залежності. В центрі психосоциальной реабілітації "Мій Вибір", розташованому в місті Василькові (Київській області), надають допомогу не лише залежним людям, але і їх близьким. Групи для співзалежних родичів - ефективний засіб в боротьбі з алко- і наркозалежністю.

Повне усвідомлення проблеми дозволяє близьким залежної людини вжити правильні заходи по усуненню хвороби. Рекомендації з боку фахівців центру допомагають співзалежним батькам позбавитися від відчуття провини, що пригнічує розсудливість.

Психологічна допомога родичам надається на безкоштовній основі в реабілітаційному центрі "Мій Вибір" м. Василькова. Не можна змінити минуле, але можна змінити себе в сьогоденні! Участь родичів в одужанні алкоголіка і наркомана не лише прискорить процес адаптації до реабілітаційної програми, але і допоможе збудувати правильні стосунки між членами сім'ї.

Консультації з питань лікування алкогольної і наркотичної залежності в Василькові доступні цілодобово за номером телефону, вказаному вище.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 035 96 46
+38 099 086 42 52
 
e-mail: