МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Лечение наркомании в реабилитационном центре "Мой Выбор"

Реабілітаційний центр «Мій вібір» вже на протязі довгого часу надає допомогу людям, що потрапили в наркотичну і алкогольну залежність від психо-активних речовин.
 
Наше завдання: Це надання висококваліфікованої допомоги в процесі соціальної адаптації і реабілітації, формування здорового способу життя. Рішення проблем пов'язаних з хімічною і психологічною залежністю.
 

Новости

4 вересня 2020
Реабілітаційний центр "Мій Вибір" зараз в радісний настрій

Доброта – це єдине вбрання, яке ніколи не псується, адже добрі справи завжди прикрашають людей. Нещодавно до нас у гості ,на один із стаціонарів соціальної адаптації ГО «Мій Вибір», завітав Депутат Білоцерківської Міської Ради , Король Андрій Петрович.
Окрім мотивації та позитиву, Андрій Петрович ділився власним досвідом , розповідав про свій життєвих шлях , та на завершення свого візиту подарув для людей , що проходять курс реабілітації ,набір для приготування плову в казані на дровах.

24 серпня 2020
Реабилитационный центр "Мой выбор" присутствует на Фестиваль повітряних куль «Олександрійська феєрія» в Парк Олександрія, М. Біла Церква

Oleksandríjsʹka FEYERIYA
Торжественное завершение фестиваля символично ознаменовало День независимости Украины. В честь праздника традиционно Лунав гимн Украины в исполнении команды оркестра Київський akademichnyy oblasnyy музично-драматичний teatr ім.Саксаганського Впервые музыканты исполнили гимн Украины в воздухе, летая в эфире.

1 серпня 2020
ГО «Мій Вибір» щотижня проводить інформування населення міста Біла Церква

Наркоепідемія - саме так можна називати ,те що зараз відбувається в нашій країні.Наркотик «молодшає»,є випадки коли підлітки починають вживати легкі наркотики вже у початкових классах .Наркотичні речовини вже давно можна купити любому бажаючому через інтернет.

Статьи

6 листопада 2017
Лечение наркомании

Відповідно до останніх даних, які надала прес-служба МВС України в країні офіційно налічується близько 500 000 наркозалежних. При цьому 171 600 осіб перебувають в активній залежності, з них близько 5 000 залежних ще не відзначили своє повноліття.

4 листопада 2017
лечение наркомании передозировка

Передозування — це стан, який виникає при попаданні в організм людини великої кількості наркотичних речовин. Це медичний термін, який описує випадок прийому лікарського або наркотичного препарату в дозах, які перевищують рекомендовану або ту, яка зазвичай вживається.

24 жовтня 2017
реабилитация в василькове

В центрі психосоціальної реабілітації "Мій Вибір", розташованому в місті Васильків (Київскької області), надають допомогу не тільки залежним людям, але і їхнім близьким.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: