МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации
наши телефоны:
+38 097 802 34 94
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Лікування наркоманії і «Мотиваційна робота з опорами»!

Школа по химической зависимости

В Києві, 9-10 грудня, пройшла школа підготовки консультантів по хімічній залежності.  Організатором школи виступила Асоціація реабілітаційних центрів України терапії залежних. Такий важливий захід в середовищі фахівців з ХЗ не міг пройти повз Громадську організацію «Мій Вибір». І щоб підвищити особистий рівень знань, підвищити кваліфікацію, придбати нові інструменти для роботи з різними залежностями, школу відвідали волонтери та консультанти ГО «Мій Вибір» Біла Церква.

Мотиваційна робота з опорами

Ключова тема, яку підняли лектори школи, була «Мотиваційна робота з опорами в реабілітаційному процесі». Серед відомих, провідних українських фахівців, на школі були присутні Старков Д.Ю., який розповів про «Причини і види заперечення наркоманії», а також про «Етапи мотиваційної роботи з залежними клієнтами»; Тимошенко А.В.  - «Робота з хронічними зривниками», «Профілактика зриву»; Смоляговіч В.В.  - «Техніка зворотного зв'язку в роботі з опором клієнта»; Іванов В.А.  - «Тухлі думки або опір одужанню в процесі реабілітації»; Матвієць С.Б.  - «Інфантильність і світ фантазій, як спосіб взаємодії з реальністю залежних людей».

Школа по химической зависимости

Катерина Пьоришкіна, керівник адаптації Громадської організації «Мій Вибір»:

– Залежність постійно видозмінюється, еволюціонує. І дивно думати, що використовуючи постійно одні й ті ж інструменти реабілітації можна ефективно впливати на залежність, яка вже зараз на порядок складніше за формою, яку мало захворювання, скажімо, 10 років тому. Тому подібні заходи дуже важливі для того, щоб процес реабілітації приносив реальні результати, - розповіла Катерина.

Сергій Кучманюк, консультант по хімічній залежності Громадської організації «Мій Вибір»:

–Такі школи підвищують особистий рівень роботи з клієнтом. В першу чергу придбав для себе нові інструменти роботи з хронічними зривниками і механізмами заперечення наркоманії у залежних. Це важливо знати при роботі з залежними, так як для кожного необхідний індивідуальний підхід. Персоналізований вплив на залежність підвищує ефективність впливу на хворобу, а значить,автоматично підвищує коефіцієнт одужання серед клієнтів.  

Лікування наркоманії в Україні (Біла Церква)

Ще кілька років тому в Україні було зафіксовано близько 200 тисяч залежних, яким було необхідне лікування наркоманії. Про це раніше вже повідомляла прес-служба Громадської організації «Мій Вибір», спираючись на дані МВС.

У 2017 році така статистика вже не актуальна. У вересні цього року МВС повідомляє нові цифри. На сьогоднішній день офіційно налічується близько 500 тис. наркоманів, з них 171,6 тис. вживають наркотики регулярно. При цьому близько 5 тис. наркозалежних не досягнули 18 років. Найбільше наркозалежних проживають в південних областях країни.  Найбільш уражена наркоманією Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Запорізька області, Автономна Республіка Крим і Київ. Але реальна кількість наркоманів, на думку експертів, може бути в 10 разів вище.

 

Громадська організація «Мій Вибір» використовує в своїй роботі прогресивні методи лікування залежності. Для цього, навіть маючи кваліфікацію, необхідно постійно знаходити нові рішення, нові шляхи і засоби боротьби з хворобою. Постійне навчання і розвиток, впровадження нових технологій в процес реабілітації - це проста необхідність, яку Громадська організація «Мій Вибір» приймає як даність.

Школа по химической зависимости

Школа по химической зависимости

Оценок: (средняя 0 из 5)

Мы в социальных сетях
Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 097 802 34 94
+38 099 086 42 52
 
e-mail: