МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Лікування алкоголізму – чи потрібно? Україна увійшла в топ-10 найбільш питущих країн світу

лечение алкоголизма

Згідно з офіційною статистикою, Україна увійшла в 10-ку країн, з найбільшим рівнем споживання алкоголю. За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я на частку кожного українця припадає по 15 літрів чистого алкоголю на рік. Міністерство охорони здоров'я України вказує 11 літрів в рік.

лечение алкоголизма в Украине

Варто відзначити, що виродження нації починається з позначки в 6-8 літрів спожитого алкоголю в рік на одну людину. Це що стосується участі в самому виродження безпосередньо вживання спиртного. Після цього починається етап деградації і вимирання. Ще одна з причин, чому нас давно вже не 52 мільйони.

Лікування алкоголізму – як контрзахід, чомусь не дуже популярне в Україні. Основна частка участі держави полягає в детоксикації. Хоча дієвим такий спосіб лікування алкогольної залежності назвати складно. Адже це вирішує лише питання одномоментного самопочуття. А що ж робити з залежним мисленням? Непереборним тяжінням до вживання, яке в принципі є частиною культури.

Причиною такої повальної залежності від алкоголю деякі медики вважають рекламу і пропаганду способу життя. Успішні п'ють дорогий віскі, президент вітає зі святом тримаючи в руках келих шампанського, футбол дивимося з келихом пива, і т.д.

Нонсенс, але успіх асоціюється з вживанням, зокрема алкоголю.

В 1975 році ВООЗ офіційно визнала алкоголь наркотичною речовиною, яке шкодить здоров'ю людей.

Етанол отрута синтетичного походження.

Здатний викликати злоякісні пухлини

Відповідно до Санітарно-гігієнічних нормам, алкоголь канцерогенна речовина. Однак спирто-місткі продукти, які продаються на прилавках магазинів, вважаються продуктом харчування, і не мають маркування «Небезпечно для здоров'я»!

В Україні алкоголь є причиною хвороб травлення в 70% випадків.

Кожен сьомий 11 річний підліток має досвід вживання алкоголю.

90% підлітків до 17 років коштували спиртне.

У віці 25-27 років такі підлітки, як правило, стають постійними споживачами спиртних напоїв. Згодом така пристрасть переростає в алкогольну залежність, яка вимагає специфічного лікування.

Британська дослідницька компанія Euromonitor запропонувала наступну статистику, за рівнем вживання алкоголю серед країн світу. При цьому Україна увійшла в ТОП-10 найбільш питущих держав.

Вимірювати рівень вживання алкогольних напоїв Euromonitor запропонували в порціях.

1 порція = 45 мл міцного алкоголю (горілка, коньяк ...)

 

 

статистика алкоголизма

Лікування алкоголізму в Україні

Лікування алкоголізму безумовно є тим варіантом, який дозволить врятувати від загибелі. Точно так же, як хіміо-терапія допомагає позбутися від раку. Однак проблема часто полягає в тому, що алкоголізм часто має приховану форму, і не сприймається залежним як проблема.

Алкоголізм, як і будь-яке інше захворювання, має свої стадії:

1. Нульова. Це ще не хвороба, а перші її прояви - побутовий алкоголізм. Людина може випити в компанії, проте ніколи не напивається до провалів в пам'яті. Ця стадія характеризується тим, що людина може контролювати вживання алкоголю, легко від нього відмовитися і ніколи не стане пити один.

2. Перша стадія. Вона плавно виникає при регулярному вживанні спиртного. На цій стадії людині вже важко утримуватися від алкоголю. З'являється дратівливість, агресивність, провали в пам'яті, прагнення виправдати свою залежність.

3. Друга стадія. Залежність посилюється. При тривалому утриманні з'являється ломка. Людина стає неадекватним, у нього можуть виникати галюцинації.

4. Третя стадія. Великі дози алкоголю вже не сприймаються організмом. Хворий починає пити поодинці і кожен день. Особистість деградує, в психіці починаються незворотні зміни, руйнується нервова система, виникають різні хронічні захворювання.

Кожна стадія вже вимагає втручання фахівців. Не варто чекати, поки почнуться галюцинації, зруйнується здоров'я, якщо можна припинити руйнування в самому початку.

Лікування алкоголізму в Україні, і його профілактику, як окрему програму реалізує громадська організація «Центр здорового життя« Мій вибір ». Професійний підхід, знання проблеми, психологи і наркологи, залучення сторонніх фахівців, все це входить в методологію лікування алкогольної залежності. І краще раніше, ніж занадто пізно звернутися за допомогою.

КОНСУЛЬТАЦІЇ БЕЗКОШТОВНО

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: