МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму

Так вже склалося, що алкоголізму люди страшаться менше, ніж наркоманії. Проте це невибачна помилка. Алкоголь, так само як і наркотик, згубно впливає на людину, руйнуючи його особистість, виснажуючи морально і фізично. Якщо подивитися вглиб проблеми, то ми побачимо, що наркоманія і алкоголізм ланки одного ланцюга – залежності від хімічних речовин, що змінюють свідомість.

На жаль, в нашому суспільстві мало хто не знайомий з проблемою алкоголізму. Першими, зазвичай, піднімають тривогу родичі. Саме від їхньої поведінки залежить майбутнє лікування близької їм людини. На їх плечі лягає нелегке завдання – пояснити хворому необхідність зміни свого способу життя, достукатися до його розуму і розкрити очі на те, що відбувається.

Алкоголізм виліковний!

Невибачною помилкою вважається твердження, що алкоголізм невиліковний. Це тільки вбиває надію на позбавлення від згубної звички. Наркологічна клініка громадської організації "Мій вибір" не лише вселяє надію в залежних від алкоголю людей, але і надає їм реальну допомогу. Ми вчимо людину жити в стабільній тверезості і дивитися на світ не через призму п'яного чаду. Наші реабілітаційні центри дають можливість почати рухатися в правильному напрямі, до здорового і повноцінного життя.

Стадії алкоголізму

Алкоголізм, як і будь-яке інше захворювання, має свої стадії:

1. Нульова. Це ще не хвороба, а перші її прояви – побутовий алкоголізм. Людина може випити в компанії, проте ніколи не напивається до провалів в пам'яті. Ця стадія характеризується тим, що людина може контролювати вживання алкоголю, може легко від нього відмовитися, і ніколи не стане пити наодинці.

2. Перша стадія. Вона плавно виникає при регулярному вживанні спиртного. На цій стадії людині вже важко утримуватися від алкоголю. Їй важко контролювати кількість вживаного зілля. З'являється дратівливість, агресивність, провали в пам'яті, прагнення виправдати свою залежність.

3. Друга стадія. Залежність посилюється. При тривалій стриманості з'являється ломка. Людина стає неадекватною і можуть виникати галюцинації.

4. Третя стадія. Великі дози алкоголю вже не сприймаються організмом. Хворий починає пити самостійно і щодня. Особа деградує, в психіці починаються безповоротні зміни, руйнується нервова система, і виникають різні хронічні захворювання.

Корекція мислення під час лікування алкоголізму

Перш ніж почати лікування алкоголізму важливо зрозуміти, що усі проблеми знаходяться в голові, тому фахівці наших клінік працюють в першу чергу зі свідомістю хворого. Коригуючи мислення можна почати шлях до позбавлення від згубної пристрасті. Адже тверезі думки є гарантом тверезої поведінки.

Зверніться по допомогу, адже проблема, розділена з кимось, вирішується набагато легше. Запам'ятайте, немає нічого ганебного у відвідуванні центру реабілітації для алкоголіків і наркоманів. Замість того щоб просто жаліти близьку людину, що страждає від залежності, постарайтеся дати зрозуміти їй, що далі так жити не можна.

Якщо ви шукатимете вихід з ситуації, що склалася, то обов'язково отримаєте перемогу над алкоголем, а наші фахівці гарантують професійну допомогу і підтримку. Лікування наркоманії і алкоголізму, це довгий і тяжкий шлях, у кінці якого вас чекає тверезе і повноцінне життя.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: