МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Статьи

Лікування наркоманії в Білій Церкві, або коли помре 500 тисяч!

Лечение наркомании

Відповідно до останніх даних, які надала прес-служба МВС України в країні офіційно налічується близько 500 000 наркозалежних. При цьому 171 600 осіб перебувають в активній залежності, з них близько 5 000 залежних ще не відзначили своє повноліття.

Реабілітація в Білій Церкві, передозування, або чому мертві не лікуються!

лечение наркомании передозировка

Передозування — це стан, який виникає при попаданні в організм людини великої кількості наркотичних речовин. Це медичний термін, який описує випадок прийому лікарського або наркотичного препарату в дозах, які перевищують рекомендовану або ту, яка зазвичай вживається.

Лікування алкоголізму і наркоманії в Василькові

реабилитация в василькове

В центрі психосоціальної реабілітації "Мій Вибір", розташованому в місті Васильків (Київскької області), надають допомогу не тільки залежним людям, але і їхнім близьким.

Ігрова залежність в Україні

Відсоток людей, страждаючих ігровою залежністю в Україні за останній час значно виріс. Багато українських сімей незнають, як боротися з проблемою, яка руйнує спокійне життя. В анонімному центрі реабілітації "Мій Вибір" кілька років існує ефективна програма лікування ігрової залежності, яка допомогла врятувати багато зруйнованих життів . 

Що робити, якщо в родині наркоман?

Рідні залежноі людини повинні мати чітке уявлення про те, що наркоманія - незвична хвороба. Вона піддається лікуванню в руках справжніх фахівців, котрі вміють знайти важелі впливу на психіку наркомана, та усунути проблему залежності цілком.

Міфи про наркотики і реабілітація в Києві

Люди, вживаючи наркотичні речовини не регулярно і не в значній кількості часто вважають, що ніколи не перейдуть цю межу. Це хибне враження зруйнувало тисячі самовпевнених особистостей котрі гралися з вогнем, не замислюючись про його дійсно небезпечне полум'я. 

Сторінки

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: