МЕЖРЕГИОНАЛЬНАЯ ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ

ЦЕНТР ЗДОРОВОЙ ЖИЗНИ "МОЙ ВЫБОР"

ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА И НАРКОМАНИИ,

РЕАБИЛИТАЦИЯ АНОНИМНО, ЭФФЕКТИВНО, ГАРАНТИРОВАННО!

Бесплатные консультации

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
e-mail: 

Лікування наркоманії в Білій Церкві, або коли помре 500 тисяч!

Лечение наркомании

Відповідно до останніх даних, які надала прес-служба МВС України в країні офіційно налічується близько 500 000 наркозалежних. При цьому 171 600 осіб перебувають в активній залежності, з них близько 5 000 залежних ще не відзначили своє повноліття. Згідно зі статистикою, основна концентрація наркозалежних зміщена в південні області України. Ймовірно це пов'язано з нестабільною обстановкою в цих регіонах, пов'язаною з військовими діями на Донбасі і розмитою прикордонною зоною, через яку проходить наркотрафік.

Без афіш

Найінфікованіші, так би мовити, наркотиком регіони — це Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Крим і Київ.Однак експерти кажуть про те, що реальна статистика явно відрізняється від офіційної. Чому так відбувається, і яким чином проблема на цілих 90% залишається в тіні суспільства.

Керівник громадської організації «Мій Вибір» Україна, Топоровський Сергій:

В нашому суспільстві залежність вважається ганебним явищем. Мало хто розглядає її як хворобу. Наркоманія — це не питання моралі, а питання охорони здоров'я, і ​​її, як і ОРВ необхідно лікувати. Однак, більшість приховує свою залежність. Знаходяться, так би мовити, в тіні. І не звертаються за допомогою. Багато хто навіть не знає, що таке можливо, і є такий інструмент, як реабілітація. Тому тіньова статистика в питаннях наркоманії тільки зростає. Та що вже говорити, якщо дістати наркотик можна навіть в державних установах, а замісна терапія тихо виходить, тихо виноситься, тихо продається. Якщо держава буде посібничати в цьому, нічого хорошого з такої допомоги не вийде. Потрібно посилювати контроль видачі препаратів з вмістом наркотичних речовин, і звести залежність на рівень загальнонаціональної проблеми, — поділився Сергій.

Кількість наркоманів в Україні збільшується на 5-10% в рік!

Скільки коштує ліжко-місце?

Ще однією проблемою, яка стосується державної програми лікування наркоманії, є відсутність державного фінансування профілактики наркоманії. По всій Україні для цих цілей виділено всього 7 тисяч ліжко-місць. І це при 72 тисячах залежних, які стоять на обліку в наркологічних діспанесерах. Таке відчуття, що вимирання нації не те питання, яке потрібно вирішувати, а світлі депутатські голови думають, що менше ротів в одну каструлю — це саме той варіант, який підходить державі, що прагне в прогресивне Європейське співтовариство.

Залежний, Василь І .:

Коли у мене стався зрив, і я знову повернувся в вживання, то звернувся до державної установи в Києві. Нічого проти ПНД не маю. Навпаки, будь-яка допомога тільки вітається. Але мені озвучили майбутній рахунок, і натякнули, що доведеться почекати кілька тижнів. А якщо не під силу, то можна за 5 000 гривень прискорити госпіталізацію. Цей варіант не підходив, а чекати було неможливо. Адже проблема тільки посилювалася. Запитав, як бути, лікар відповіла в невимушеній простоті: «Вживай, як вживав!» Мене шокувала така відповідь, коли лікар-нарколог рекомендує ще поколотися замість допомоги.

Реабілітація в Білій Церкві

Поліцейські заходи, як вважають незалежні фахівці, давно не актуальні, і неефективні, пише utro.ua. Фахівці вважають, що за допомогою детоксикації або замісних терапій вирішити проблему навряд чи вдасться. Більш ефективна буде реабілітація. Адже лікування наркоманії, яка є психічним захворюванням, вимагає застосування відповідних інструментів: робота з психологами, психотерапії, тривала соціалізація залежної особистості, прилучення до норм поведінки, які дозволять залежному адаптуватися в здоровому суспільстві, відновити все, що було втрачено за період активного вживання. Подібні заходи активно впроваджує в життя команда громадської організації «Мій Вибір», яка займається лікуванням наркоманії, лікуванням алкоголізму в Україні, зокрема в Білій Церкві. При цьому, має, за весь період своєї діяльності конкретні результати. Залежні люди отримують можливість реалізуватися, отримують можливість працевлаштуватися, створити або відновити сім'ю.

Мы в социальных сетях

Наши контакты

С нами можно связаться:

наши телефоны:
+38 073 042 38 02
+38 099 086 42 52
 
e-mail: